KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 5522459
nr 552 2459
Färgetsning
signerad Nils G Stenkvist, komposition, 40x25
Utrop:
100 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 november 2008
kl 20:31:26
100 kr
200 kr
250 kr